ÖZELLİKLER

Modern ,Konforlu

Modern ,Konforlu

Sizi huzura, konfora, ayrıcalığa davet ediyoruz.Bu projeyi inananak tasarladık. Ailenizle günün yorgunluğunu atacağınız dairemizde dikkat çeken özelliklerinden bir kaçını saymak gerekirse geniş salonu ile eşssiz manzarası eşliğinde keyf ile misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz balkonlarında ormana karşı temiz havasıyla çayınızı yudumlarsınız. Yemek yapmanın zevkini mutfakta vakit geçirmeyi ankastre setlerinizle eğlenceye dönüştürüyoruz.

Çocuk Kulübü

Çocuk Kulübü

Çocuğunuz için en iyiyi yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarınız için unutulmaz anlar yaşatmak güvenliğini sağlamak için çalışıyoruz. Hem kapalı alan hem açık oyun alanları ile çocuklarınızı düşünerek Vadikenti tasarladık.

Özel Park Alanları

Özel Park Alanları

Vadikent Konutları ile araçlarınız daha güvende ve kapınızın önünde her konuda özel park alanı ile aracınız kendi yerinde güvende

Başkentin kalbi

Başkentin kalbi

= Hayalinizdeki yaşam bu adreste başlıyor. Ankaranın en önemli merkezlerinden Keçiören de yer alan Vadikent , 41.000 m2 üzerine kurulmuş iki tip 4+1 ve 2 tip 3+1 olmak üzere toplamda 4 daire tipiyle ayrıcalıkları herkes için ulaşılabilir.kılıyor. Vadikent bölgenin en değerli projesi ister gelecek vadedenbir yatırım için tercih edin. Vadikent bölgenin en ideal noktasında okul sağlık birimleri alışveriş merkezleri yeşil alanların ortasında günden güne değere değer katan bir yatırım fırsatı.

Fitness

Fitness

Vadikent’te dinlenme ve yürüyüş alanlarının yanı sıra siteye özel fitness merkezi evinizden uzaklaşmadan formunuzu korumak için Vadikent fitness merkezinden geçin.

Çocuk Oyun Alanları

Çocuk Oyun Alanları

Çocuklarınız keyif ve güvenli bir şekilde vakit geçirebileceği spor alanlarında istedikleri sporu yapabileceği alanlarla Vadikent sizi ve çocuklarınızı bekliyor.

Doğaya Dönüş

Doğaya Dönüş

çıktığınız duyduğunuz su sesleri ve çocuk sesleriyle içinizi huzurla doldurur vadikent

Güvenlik

Güvenlik

Vadikent konutları etrafı 7 / 24 kamera sitemi ile gözetilen plaka tanıma sistemi ile araç girişi kısıtlayan sizin için çalışan bir güvenliği bulunuyor.

Fin Hamamı

Fin Hamamı

Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak içinfin hamamımız sizi bekliyor. Yenilenmiş tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz.